Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Angels ShareRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
John WickRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0