Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0