Titles you rated
Blow OutRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
Black BookRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 3.0
SuburbiconRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5