Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0