Titles you rated
Hachi-koRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 2.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Night of the WitnessRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The RestlessRated ★ 2.0