Movies
Ratings
297
Taxi DriverRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0