Titles you rated
IRISRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5