Movies
Ratings
974
The MercilessRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The BayRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5