Series
Ratings
177
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 4.5