Titles you rated
SunnyRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0