Series
Ratings
71
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0