Movies
Ratings
669
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
A Special LadyRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5