Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0