Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
American GodsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5