Series
Ratings
45
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Three DaysRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0