Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0