Movies
Ratings
153
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0