Movies
Ratings
425
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0