Titles you rated
 The Fault in Our StarsRated ★ 3.5 The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
 AcceptedRated ★ 4.5 AcceptedRated ★ 4.5
 ShooterRated ★ 3.5 ShooterRated ★ 3.5
 Sing StreetRated ★ 4.5 Sing StreetRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 The Social NetworkRated ★ 4.5 The Social NetworkRated ★ 4.5
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 TedRated ★ 4.0 TedRated ★ 4.0
 Midnight in ParisRated ★ 4.5 Midnight in ParisRated ★ 4.5
 Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5 Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
 The Yellow SeaRated ★ 4.0 The Yellow SeaRated ★ 4.0
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 VeteranRated ★ 4.5 VeteranRated ★ 4.5
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0 Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
 WhiplashRated ★ 4.5 WhiplashRated ★ 4.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 SpotlightRated ★ 5.0 SpotlightRated ★ 5.0
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0