Movies
Ratings
2369
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5