Titles you rated
Three KingsRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 4.5
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
One WeekRated ★ 5.0
U.S. MarshalsRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 1.5
True GritRated ★ 4.5