Movies
Ratings
740
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
24 Hours to LiveRated ★ 3.0
CatsRated ★ 2.5
ReplicasRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5