Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0