Titles you rated
Still AliceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0