Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Fate/Grand Order the Sacred Round Table Realm: CamelotRated ★ 3.0
The CourierRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0