Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 4.0
The Legend of HeiRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 3.0
PrideRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.5
Small Time CrooksRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0