Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5