Movies
Ratings
428
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0