Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0