Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 0.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.5