Series
Ratings
27
Reply 1994Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0