Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
Like CrazyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 5.0