Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5