Titles you rated
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- プライドRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5