Movies
Ratings
707
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Monk and the GunRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0