Titles you rated
SawRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5