Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 1.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 1.0- Return to Crystal Lake: Making Friday the 13thRated ★ 5.0