Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
SpyRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5