Titles you rated
The Kite RunnerRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0