Movies
Ratings
221
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 3.0
Sex DriveRated ★ 3.0
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.0
KinseyRated ★ 3.0
Step BrothersRated ★ 5.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
Malcolm XRated ★ 3.5
Miller's CrossingRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
One Hour PhotoRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Sid & NancyRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 4.0
The Brothers BloomRated ★ 3.0
Little FockersRated ★ 3.0
Road TripRated ★ 4.0