Movies
Ratings
293- All Bark No BiteRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0