Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
When My Love BloomsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5