Movies
Ratings
560
MidwayRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Bring Me HomeRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
House of the DisappearedRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0