Series
Ratings
59
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0