Series
Ratings
13
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0