Series
Ratings
33
HERORated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Signal SecialRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The History of Walking UprightRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- The Dramatization Has Already BegunRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0