Movies
Ratings
19
The Boss BabyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0