Movies
Ratings
31
The ThievesRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5