Series
Ratings
65
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Cleaning UpRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0