Series
Ratings
46
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5